“Це покарання за наші гріхи”: черкащани обговорюють призначення Скічка на посаду губернатора

22 січня 2021, 19:12

Новим очільником Черкащини може стати ексактор і зірковий ведучий Олександр Скічко. Попри невеликий досвід у політиці, він найближчим часом зможе очолити Черкаську обласну державну адміністрацією і завідувати всією областю.

Це призначення уряду викликало бурхливу реакцію черкащан у соціальних мережах.

Черкаський активіст Ярослав Лавров запропонував ідею "мільйонного" стартапу для працівників держслужби.

Натомість ветеран АТО Дмитро Кухарчук своєрідно побажав "щасливої дороги" новому голові ОДА. У коментарях його підтримали інші депутати та активні черкащани. Зокрема журналіст Артур Чемирис відповів, що Олександр Скічко не встиг ще до Черкас доїхати, як його вже "відсилають".

Олександр Погребиський зазначив, що на посаду голови ОДА призначають за декількома критеріями: віком, красою та харизмою.

На призначення нового очільника адміністрації відреагував навіть ексгубернатор Роман Боднар, який обіймав посаду протягом дев'яти місяців.

Черкащанка Юлія Фомічова пригадала, як свого часу інтерв'ювала молодого Олександра Скічка. Тоді він був ще невідомим після перемоги на музичному шоу "Караоке на Майдані".

- Він навіть казав мені, що я перша журналістка, яка зробила з ним велике інтерв'ю. Віддячував шампанським із цукерками. - пише пані Юлія.

Речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк підтримала "згадками про минуле" колишню колегу.

Відома журналістка Оксана Соколова також відреагувала на призначення колишнього артиста на посаду голови ОДА. Зокрема вона охарактеризувала область на чолі зі Скічком "гламурною".

Черкащани зазначають: вже Олександр Скічко повинен відкрити драматичний театр, який ремонтують декілька років поспіль. Принаймні для того, аби "було де самому виступати".

"Відчуваю, конкурси будуть цікаві - нам із тамадою пощастило", - зазначив Григорій Патрушев.

Більшість черкащан не зрозуміла такого призначення. Зокрема людей турбує і молодий вік Олександра Скічка, і його родинні зв'язки.

Черкащанка Валентина Гніденко заявила, що такі призначення - кара за наші гріхи. І зазначила, що 19-го грудня усім черкасцям потрібно було йти до ополонки і змивати з себе гріхи.

Хоч більшість користувачів соцмереж не в захваті від новопризначеного очільника області, знайшлися й ті, хто вірить у позитивні зміни.

Деякі черкащани зазначили, що краще нова ініціативна молодь, аніж "старі політики, ноги яких смердять віниками".

Однак не всі черкащани бачать загрозу чи потенційний розвиток області після призначення Олександра Скічка. Оскільки це вже четвертий призначений губернатор Черкаської області, вони не сподіваються, що він затримається на посаді надовго.

Нагадаємо, черкаським освітянам затримують заробітну плату за січень. В ОДА пояснили, чому так сталося і коли чекати виплат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору