“Це менеджерська помилка”: Табурець пояснив ситуацію із проблемними оплатами за газ

27 липня 2022, 12:37

Черкащани заплатили за газ на рахунок місцевих постачальників, хоч мали уже спрямувати кошти на рахунки «Нафтогаз України». Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець називає це наслідком “менеджерської помилки” і радить звертатися із заявою про повернення коштів на ім’я постачальника, якому оплатили, пише 18000.

– Ситуація стосується всієї країни. Це менеджерська помилка, яка призвела до того, що люди заплатили своїм постачальникам (попереднім – ред.), а мали б платити «Нафтогазу». Ця проблема вирішується: писати відповідні заяви на ім’я постачальника, якому оплатили. Він зобов’язаний повернути кошти, – пояснив Табурець.

Голова ОВА каже, що керівник облгазу завірив його, що “ситуація найближчим часом може бути вирішена”.

Також, за словами Табурця, боргу по оплаті послуг (коли люди перерахували кошти «старому» постачальнику газу, а не «новому» – ред.) не буде.

– Ситуація більше викликана ажіотажем. Жодна юридична особа не змусить заплатити другий раз «Нафтогазу» (йдеться про платіж за травень – ред.). Люди можуть йти і спокійно платити далі. Інше – їм уже буде зараховане. Люди в нас добросовісні. Вони пішли платити, бо заплатили не тому, кому нормативним актом передбачено, – сказав він.

Табурець додав, що з “роз’яснювальною роботою щось пішло не так”.

Нагадаємо, на Черкащині, як і по всій Україні, виникли проблеми з оплатою газу. Попередні постачальники газу виставили рахунки за попередній період, хоча з 1 травня 2022 року українці отримують газ від ГК «Нафтогаз України».

Водночас «Нафтогаз України» роз’яснив для клієнтів, як повернути переплату.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

Нашли кого спрашивать.Бюджет воруют-служебная недбалисть .Вот так и живем среди ворюг.

Наталія :

В черговий раз на@бали всіх українців

Алла :

Якщо менеджнрська помилка, то нехай Черкаський постачальник перерахуе кошти Нафтогазу, і не будуть дурити людей а то вимагають копію паспорта, ідентефікаційний код і номер карти. Навіщо, якщо в базі данних видно хто сплатив Черкаському постачальнику, І не треба морочити людям мізки…

Олена :

Навіщо писати неправду! Такі проблеми виникли лише у двох областях, а не по всій Україні: у Черкаській та Тернопільській! В інших все правильно!!!

Ігор Валентинович :

Добрый день.
У нас є договір, відповідно до яркого ми одержали платижки. По них і була здийснена оплата.
Іншого не маэ.!!! Все відповідно до укладенои угоди.
Хтось, без мого відома розриваэ мій договір, та навіть мені не повідомлює, хоча це обовьязково повинен зробити.
Так чому я повинен виправляти чиись помилки, та же й за свій кошт!!!
Нехай менеджер укладає угоду з Нафтогазом і всі кошти, які вони помилково (обманом населения) стягнули на свои рахунки перенаправить на відповидни рахунки Нафтогаза! У вас до компьютера немеэ. Чи вам программу неписати?
А процент, який банк заплатив за час що кошти лежали у нього, зарахує ВСУ.

Анатолій :

Відповідь непрофесійна,- на відчепіться.
Це не менеджерська помилка а продумана махінація.
Половина людей плюне і не буде тратити час на повернення тих грошей. А суми не маленькі, із кожного домогосподарства по 500-600 грн. Це сотні мільйонів гривень Фірташу в кишеню. А ви збирайте люди по копійці на ЗСУ.
Керівник такого рівня міг би це зрозуміти.

Дмитро :

Влада почала грубо порушувати закони які забороняють дію заднім числом, а Кабмін заднім числом знизив зарплати воїнам, а Нафтогаз виставив платіжки за травень аж всередині липня , отже газ збуту не було повідомлено про рішення Кабміну. Дикість влади зашкалює…

Федір :

“Черкасигаз збут” вимагає оформити заяву на повернення коштів, та крім цього оформити додатки:

1. Копія паспорту
2. Копія ідентифікаційного коду
3. Довідка банку про відкритий картковий рахунок з реквізитами.
4. Квитанція про оплату за природний газ.
5. У разі оформлення особового рахунку на одного члена родини, а оплату проведено іншим членом родини, необхідно власнику особового рахунку власноруч написати заяву про згоду повернення зайво сплачених коштів та повернення їх платнику

Хоча зовсім не зрозуміла, від слова ЗОВСІМ, – вимога надати купу документів з персональною інформацією (при цьому ні пари з вуст від “Черкасигаз збут”, ким та для яких цілей буде використовуваться ця інформація, хто несе персональну відповідальність за її збереження та коректне використання).
Щоб заплатити кошти “Черкасигаз збут” ніякої купи документів не потрібно від людини, – а щоб повернути платіж,- (який виставлено без підстав на те) людина отримає купу гіморою,- вибачте на слові,- треба витратити купу часу та нервів, грошей на транспорт, виготовлення копій документів, на відвідання цієї контори, очікувааня в черзі, отримати “радість” спілкування з її співробітниками…
Якщо подавати заяву та документи через електронну пошту,- цей процес теж таки досить тривалий, всі документи треба завіряти цифровим підписом, не кожна людина має досуп до інтернету та розуміння як це можна зробити взагалі,- особливо це стосується літніх людей пенсійного віку.
Є розрахунковий рахунок абонента, є реквізити банківського рахунку, з якого перераховані кошти за газ (в випадку он-лайн оплати за газ, отримувач чітко бачить хто платник та з якого рахунку проведена оплата) , – туди ж і повернути на картковий рахунок суму переплати за газ по зверненню абонента,- в чому проблема?
Совковий підхід до людей, за рахунок яких, контора гарно існує, – живе та перемагає здоровий глузд та єлементарну логіку…

Вгору