“Це був підпал”: черкасець, чиє авто горіло в центрі міста, шукає свідків події (фото, відео)

01 лютого 2020, 19:04

Як ми вже повідомляли, загорання автомобіля “Subaru Outback” сталося вночі 30-го січня на вулиці Байди Вишневецького, 47 під час стоянки. Власник авто вважає, що це був підпал та має відповідні відеодокази. Однак, з його слів, у поліції не поспішають розглядати цю версію, попри наявність відеодоказів. Постраждалий шукає свідків самостійно.

Черкасець Костянтин Моісеєв звернувся до журналістів "Про все" з проханням допомогти знайти свідків події, оскільки вважає, що поліція не проявляє активності в пошук"Це був підпал": черкасець, чиє авто горіло в центрі міста, шукає свідків події у зловмисників.

Зі слів постраждалого, в поліції запевняють, що автівка загорілася сама. Костянтин каже, що слідчі відмовляються розглядати версію підпалу попри наявність відео, де чітко видно, як невідомий чоловік кидає в авто пляшку з горючою речовиною.

- Подія трапилася вночі 30-го січня близько 01:35. Це був підпал, бо я маю відео, де після загоряння авто, невідомий чоловік тікає з місця події. У поліції ж відверто ігнорують надану мною інформацію. Хоча я сам шукав і відео підпалу, і продовжую шукати свідків. Що говорити, якщо на місце не виїхала навіть слідчо-оперативна група, - нарікає на бездіяльність слідчих Костянтин. - Вони відмовлялися розглядати версію підпалу до того часу, поки я не показав експертам це відео. На ньому видно, як чоловік кидає в моє авто пляшку з палаючої рідиною.Костянтин просить відгукнутися свідків події, які бачили момент загоряння авто. Чоловіку важлива будь-яка інформація про цю подію. Свідки можуть напряму звернутися до Костянтина за номером телефону: 093 003 38 44.

Коментарі

Вгору