“Винагорода за ранкову руханку”: черкаська фітнес-тренерка запрошує долучитись до корисного флешмобу (фото)

01 лютого 2020, 20:30

Черкаська фітнес-тренерка Наталі Носенко запрошує черкащан долучитися до ініційованого нею "Марафону корисних звичок". Зі слів спортсменки, цей "челендж" покликаний виховати у учасників корисні звички, любов до спорту, підняти власну самооцінку та рівень самоповаги. Для активніших учасників "марафону" тренерка готує цікаві та корисні призи.

Як розповідає Наталі, основне завдання "челенджу" полягає у виконання ранкової руханки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#ранкова_руханка або ж #ранкова_зарядка ⛅😃💪 - це одна з найкращих звичок, що не лише активно пробуджує організм, заряджає, стимулює діяльність, а ще й дисциплінує!! . ✔️Крім користі для себе, Тебе обов'язково по завершенню чекають подарунки від @kangoo_jumps_cherkasy !🎁🎁🎁 . 🤸Умови прості! ✅Прокидаєшся --> робиш руханку --> викладаєш фото в сторіс до 9️⃣:0⃣0⃣--> відзначаєш @kangoo_jumps_cherkasy додаєш #марафонкориснихзвичок ✅ і так щоранку від 01.02 до 27.02!🤸🎉 . Виховуємо правильні звички разом!! 🔥❤ . Тож є час налаштуватися, починаємо 0️⃣1️⃣.0️⃣2️⃣ ☀️☀️☀️ . . ➡️➡️➡️Якщо ти зі мною залиш в коментарях + І отримаєш від мене ще більше корисної інформації, мотивації та обіцяю стати твоїм будильниКом на 27 днів останнього місяця зими!)) . . #kangoojumpscherkasy #kangoopower #ранковазарядка 💪 #правильнізвички ✔️

Публикация от Natali☀ KangooJumps Instructor (@natalisonne_)


- Руханка - це одна з найкращих звичок, що не лише активно пробуджує організм, заряджає, стимулює діяльність, а ще й дисциплінує! - пише спортсменка на своїй сторінці в Instagram. - Навіщо цей марафон тобі? Крім того, що ти отримаєш найнеобхідніші корисні звички -ти переконаєшся, що правильний режим змінює усі сторони твого життя! А чому б заразом і не перевірити твою силу волі? Вміння дотримати слова й показати свою принциповість? І звичайно ж за це отримати свою винагороду!

Наталі Носенко зазначає, що започаткований марафон триватиме 27 днів з 1-го лютого по 27-ме. Для найактивніших учасників "челенджу" вже підготовані призи від спортклубу "FitnessHub KJ Cherkasy".

- Хто протримається з нами 10 днів - знижка 10% на всі послуги #fitness_hub_cherkasy, 20 днів - 20%, 27 днів - головний подарунок - Сюрприз! Що це буде ти дізнаєшся, коли пройдеш межу зі мною 13 днів, - каже тренерка. - Від мене ти щоранку будеш отримувати "підганяйка", комплекс вправ та поради.
Твоє завдання буде - прокидатися не пізніше 7:00, робити ранкову руханку 15-30 хв і викладати це в Instagram з позначкою @kangoo_jumps_cherkasy та #марафонкориснихзвичок2020.

Тренерка у коментарі "Про все" повідомила, що паралельно з головною метою всі учасники марафону щоденно отримають порцію корисних порад щодо правильного режиму роботи, сну та відпочинку, збалансованого харчування, дотримання водного балансу тощо.

Коментарі

Вгору