“Це буде справжня візитівка міста”, – у мерії розповіли про стан ремонту Палацу одружень

15 серпня 2016, 22:57

спросить у Харченко

Ремонт у черкаському Палаці одружень планують завешити до Дня міста, яке цього року відзначатимуть у вересні. Аби встигнути в зазначений термін, працівники роблять “усе можливе й навіть неможливе”, пише Інфоміст.

Про це на вранішній нараді в мерії повідомила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Вона також відзвітувала про те, як просувається ремонт.

– Повним ходом іде робота, працівники спішать завешити до термінів, які встановлені. Зараз ведеться робота в першому холі, кафелем підлога зроблена, триває ремонт стін. У розрізі ремонтних робіт виявилося, що повністю електропроводка і пожежна сигналізація через тривалий час експлуатації приведена у неробочий стан, зараз це відновлюється. Меблі для кімнати нареченої вже закуплені. Сьогодні завозять великі вхідні двері до кожного кабінету, завтра планують їх монтувати. Прилади освітлення відреставровані.  Роботи ведуться, резултат буде дуже гарний, – запевнила Удод.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував купити нові меблі не лише для кімнат урочистої реєстрації та нареченої, а й для неурочистиної.– Якщо у кімнаті неурочтисної реєстрації шлюбу хочуть встановити старі меблі, то давайте ми вже вийдемо з пропозицією до депутатів купити нові меблі й туди. Тому що багато громадян там також реєструють шлюби. Щоб люди туди приходили як на свято туди. Поспілкуйтеся з керівником, думаю, депутати підуть нам на зустріч, – сказав Бондаренко.

Удод натомість зазначила, що відреставрований РАЦС стане “справжньою візитівкою міста”.

Коментарі

Вгору