Черкащанин виграв мільйон гривень у лотерею

15 серпня 2016, 23:46

1

Державна лотерея “Лото-Забава” подарувала Україні чергового, 247-го мільйонера. Про це повідомив оператор державних лотерей “М.С.Л.” на своєму сайті, пише УНН.

У неділю 14 серпня в тиражі № 888 гравець зірвав 1 млн грн, закресливши три горизонталі в одному ігровому полі з однією пільговою підковкою.

Наразі відомо, що цей лотерейний білет вартістю 10 гривень за номером 218829 було придбано в Черкасах у торговельному центрі, розташованому за адресою: вул. Сумгаїтська, 24.

“Оператор державних лотерей „М.С.Л.“ вітає переможця та з нетерпінням очікує на нього в найближчому представництві для оформлення виграшу.

До речі, це вже восьмий мільйонер „Лото-Забава“ в 2016 році й вже третій щасливчик цього літа, який виграє головні призи у „Великій грі“.

 

Нагадаємо, усіх новоспечених мільйонерів оператор державних лотерей „М.С.Л.“ завжди запрошує до Києва, де їм дарують ВІП-програму „Два дні з життя мільйонера“ та у прямому ефірі „Лото-Забава“ урочисто вручають призовий сертифікат на виграш”, — зазначили в "М.С.Л.

Коментарі

Вгору