Це банальне зведення рахунків, – Бондаренко про конфлікт в КП “Дирекція парків”

12 липня 2017, 14:47

Фото: Про все

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пов'язує конфлікт у керівництві КП "Дирекція парків" зі  зведенням особистих рахунків. Про це він сьогодні заявив під час зустрічі з місцевими ЗМІ.

- Це банальне зведення рахунків секретаря міськради Радуцького з Мельником за свого родича керівника КП "Дирекція парків" Стойка, - зазначив Анатолій Бондаренко. - Коли секретаря Черкаської міської ради зняли з кураторства над цим підприємством, він почав зводити рахунки з представником "Батьківщини". Ще рік тому я послав керівництво "Дирекції парків" в інші міста для обміну досвідом, але, замість поліпшення ситуації, почали "вилізати" то туалет за мільйон гривень, то плитка по 600 грн. за квадратний метр. Мені незрозуміло, в чому кураторство - кураторство над своїм родичем? Це неправильно. Міська рада - це не сімейний підряд.

Анатолій Бондаренко зазначив, що після проведення всіх необхідних перевірок з ситуацією на підприємстві, у тому числі в його господарській діяльності, розбиратимуться відповідні правоохоронні та контролюючі органи.

Нагадаємо, 29 червня директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко повідомив про рішення оптимізувати керівництво підприємства, скоротивши посаду свого заступника Олексія Мельника.

Вгору