“Це абсурд”: директор ЧЕЛУАШу про підозру в розкраданні державних коштів

29 січня 2020, 14:03

21 січня директор ЧЕЛУАШу Олексій Мельник отримав підрозру про розкрадання державних коштів. Під час сьогоднішньої пресконференції він заявив, що вважає справу сфальсифікованою, а аргументи в ній - абсурдними.

Перший епізод стосується нанесення розмітки пластиком. Згідно договору її було нанесено шириною 10 сантиметрів на 43,3 кілометрах доріг.

- Мене звинувачують у тому, що я мав нанести розмітку не 10 сантиметрів, а 15. Тому що деякі з вулиць були визначені судовою експертизою як магістральні загального значення. Наприклад, говорять, Чехова - це магістраль. Хіба це не абсурд?! - Коментує Олексій Мельник. - Експерта навіть не збентежило, що такого визначення категорії доріг немає в ДБН.

Види розмітки замовляли згідно ДСТУ. Норми витрат обраховували згідно СОУ з урахуванням лінії 10 см. Відповідно цим стандартам та результатами тендеру був укладений договір із твердою ціною.

- У чому тут шкода державному бюджету - просто незрозуміло. Аби в договорі зазначалось 15 см, а виконалось 10 см - це одне, а так це більше схоже на банальне замовлення або некомпетентність експерта, - говорить Мельник.

За його словами, той самий експерт проводив експертизу по нанесенню розмітки фарбою - цей факт теж проходить по кримінальному впровадженню.

- Задокументована гарантія на розмітку фарбою складає 6 місяців. Експертизу проводили на 11-й. Тобто шукали те, що вже апріорі знайти важко. Це ще один абсурд, який неможливо пояснити, - обурюється пан Мельник. - А щоб придати цьому абсурду хоч якоїсь ваги, ще й ОЗГ інкримінують, у складі трьох осіб - мене, підрядника і субпідрядника. Ще б прибиральницю у цю "банду" записали.

Олексій Мельник додав, що в Черкасах близько двадцяти років не наносили дорожну розмітку у таких масштабах. А інкриміновані справи - це ніщо інше як провокація аби завадити діяльності підприємства.

- Це щоб ми не роботою займались, а по судах бігали, - підсумував він.

Поділитись

Коментарі

Вгору