Цьогоріч “Ше.Fest” на Черкащині не відбудеться

16 червня 2019, 20:01

Відомий фестиваль Тараса Шевченка цьогоріч не відбудеться, його перенесли на серпень 2020 року, точну дату повідомлять до кінця поточного року. Про це йдеться на офіційній сторінці "Ше.Fest"  у Facebook.

- За п’ять років свого існування "Ше.Fest" став справжнім культурним явищем для десятків тисяч українців і вимагає від оргкомітету великих зусиль та ресурсів, щоб не лише втримати «планку», підняту в попередні роки, а й розвивати наш улюблений фестиваль. Наразі ми маємо велику команду, надійних партнерів, підтримку держави й натхнення рухатися вперед, але є й певні перешкоди, подолання яких вимагає від нас терпіння і часу, - йдеться у повідомленні.

Організатори запевняють, що для них принципово важливо, щоб "Ше.Fest" виконував покладену на нього місію й об’єднував сучасних українців навколо ідей та цінностей, які Шевченко поклав в основу «Кобзаря», тому вони продовжують працювати над проектом.

Черкащан просять залишати свої пропозиції, кого з українських артистів, літераторів і митців вони хотіли б побачити на локаціях "Ше.Fest 2020"?

Коментарі

Вгору