Цього року в Черкасах видали понад тисячу подарункових наборів із дитячими речами

02 грудня 2019, 12:34

Такі подарунки від міської влади, передбачені відповідним рішенням виконавчого комітету, почали видавати породіллям із травня нинішнього року.

Для отримання подарункового набору одному з батьків дитини, місце проживання якого зареєстровано в м. Черкаси протягом 6 місяців із дати народження дитини, необхідно звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307 та подати наступні документи:

– заяву на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради;
– оригінал та копію документу, що посвідчує особу, довідки про присвоєння йому номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
– оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.

Склад подарункового набору визначався за результатами публічного обговорення на офіційному порталі міської ради, міського голови, виконавчого комітету та офіційній сторінці департаменту соціальної політики в соціальній мережі Facebook. 

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору