Трирічна черкащанка мріє про нове обличчя (відео)

02 квітня 2015, 23:45

Життя без обличчя. Яке воно уже точно знає трирічна Аріна Литвин із Черкас. У дівчинки – вроджена пухлина обличчя та шиї. Її лице понівечене рубцями та рештками новоутворень. Та позбутися їх Аріна має всі шанси. От тільки коштів на це в родини дівчинки немає, інформує vikka.ua.

Велика перемога маленької дівчинки. Це перший виступ Арінки у садочку. Про нього вона мріяла відтоді, як почала ходити.

А це Арінка вдома. У свої три рочки вона вже рахує та вчиться читати. Так намагається наздогнати однолітків. Бо майже все своє життя провела у лікарні. Через вроджену судинну пухлину обличчя та шиї.

Оксана Литвин, мама хворої: "Ми боролися за це життя, ми не розвивалися. У нас було погіршення дихання, ми не могли самі харчуватися. Пухлина не давала. Рубці на обличчі і також глибокі компоненти пухлини залишилися. Вони проходять поруч із глазними нервами. Оперувати в Україні дуже небезпечно, бо може призвести до паралічу обличчя".

Десятки операцій, сотні болючих процедур та місяці у лікарняних палатах. І це все Арінка витримувала з недитячою мужністю. Завдяки потужному лікуванню у дівчинки відкрилося друге око та навіть почала зменшуватися пухлина. От тільки не рубці. Через них життя Арінки та її родини перетворилося на суцільне випробування.

Оксана Литвин, мама хворої: "Хвилювалися чи ми не заразні. Чи що це таке. На майданчику забирають дітей від нас. Це дуже боляче переносити, увагу оточуючих. Дуже боляче знати, що є технології, є можливості покращити ситуацію, а сам ти не можеш нічого з цим зробити".

Подарувати Арінці нове обличчя погодилися німецькі медики. Та не безкоштовно, каже мама.

Оксана Литвин, мама хворої: "На організацію цього лікування нам потрібно 15 тисяч євро. У нашій ситуації це просто неможливо. Звертаємося до всіх небайдужих людей, допомогти нам в цій боротьбі і дати нашій донечці шанс на майбутнє".

Чи матиме Арінка такий вартісний шанс на нормальне майбутнє – залежить лише від того, як швидко її родина збере необхідну на лікування суму. Інакше побороти тяжкий недуг крихітці ніяк не вдасться.

Реквізити:

Одержувач: "ПриватБанк"

Номер картки: 4405 8858 2777 4933

Призначення платежу: Литвин Юрій Іванович (тато)

Телефон мами: 093 367 60 48

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору