Три удари в голову і один у тулуб, – у суді почали допит свідків вбивства біля нічного клубу

10 лютого 2017, 11:21

Фото: Про все

У Соснівсьому суді Черкас розпочали допит свідків у справі черкащанина Сергія Бондаренка, який помер після побиття під нічним клубом. Сьогодні допитали двох свідків.

Першим допитали адміністратора клубу. Того дня він не працював, а прийшов до клубу відпочивати. Підозрюваного Іллю Новікова він наочно знає, інколи, говорить, бачив його в клубі та має спільних друзів. Загиблого Сергія Бондаренка не знав. Хлопець розповів, що виходив із клубу на перекур із другом, який також був працівником клубу.

- Я виходив і Новіков виходив, бачив його боковим зором. На вулиці побачив, що в них якийсь конфлікт. Два дорослі мужики вирішували щось між собою. Не можу сказати, що бачив удари. Потім я підійшов у зону конфлікту, - розповів свідок.

Чоловік говорить, що став між Новіковим та потерпілим. Як Новіков наносив удар - свідок сказати не зміг.

- Потім я побачив, що людина лежить. Що робив в той час Новіков, я не бачив, - розповідає чоловік.

Свідок переконує, що надавав допомогу потерпілому. Приносив воду та підносив до потерпілого нашатирний спирт. Також викликав швидку, яка за словами свідка, приїхала аж через 30-40 хвилин.

- За тим, що відбувається на вулиці, ніхто не слідкує. Охорона стоїть в клубі. Якщо бачимо, то підходимо. Максимум, що ми можемо зробити так це втрутитися, - уточнює особливості роботи охорони клубу свідок.

Більше пригадав інший свідок -  відвідувач клубу. Того дня в клубі чоловік святкував день народження дружини. Він не знав жодного з хлопців. Говорить, що конфлікт бачив вже на вулиці, тоді Новіков виштовхував потерпілого.

- Потерпілий не чинив супротиву. Перед першим ударом він навіть не міг повернутися. Новіков наніс три удари в голову і один в тулуб ногою. Удари рукою були професійні, вони були чітко поставлені. Потім між ними хтось намагався стати, а Новіков тим часом наніс удар ногою. Після цього потерпілий впав потилицею на землю, - пригадав свідок.

Наступного разу суд збирається допитати інших свідків, серед яких і директор нічного клубу. Водночас адвокат батьків вбитого зауважує, що під час розслідування справи не допрацювала ще й поліція.

- Я вважаю, що поліція багато чого не зробила. Деякі свідки не були встановлені. Мене дивує, що подію спостерігало багато людей, але їх поліція не виявила. Мене дивує, що і відео вилучено не повністю, а лише нарізками, - зауважує адвокат Олена Нешенко.

Розгляд справи суд продовжить наприкінці лютого.

Нагадаємо, у ніч із 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний Сергій  разом із друзями пішов до нічного клубу та додому вже не повернувся. О 5: 20 ранку рідним повідомили, що Сергія вже немає серед живих. Його побили біля нічного клуба. Помер він від черепно-мозкової травми.

Підозрюваний у вбивстві був під домашнім арештом, але без електронного браслету. Його на підозрюваного наділи лише під тиском рідних загиблого та активістів.

Коментарі

Вгору