Три черкаські навчальні заклади серед кращих за результатами ЗНО

21 серпня 2019, 18:02

Черкаський ФІМЛІ посів дванадцяту сходинку із середнім балом ЗНО 178,2 у рейтингу загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. До двохсот кращих також увійшли й Черкаський гуманіторно-правовий ліцей та Перша міська гімназія, відповідно посівши 83 та 160 місця, про це повідомляє "Освіта.ua". 

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Три черкаські навчальні заклади серед кращих за результатами ЗНО Три черкаські навчальні заклади серед кращих за результатами ЗНОТри черкаські навчальні заклади серед кращих за результатами ЗНО

Нагадаємо, що Черкаський національний та Уманський державний університети потрапили до сотні найпопулярніших серед абітурієнтів цьогоріч. 

Нині до навчальних закладів подали більше 1 млн 500 тисяч заяв від вступників. Зокрема 922 тисячі заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

Як і минулого року, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Читайте такожЧеркащанам розповіли, якою була вступна кампанія цього року.

Коментарі

Вгору