Троє черкащанок отримали звання «Мати – героїня»

27 листопада 2014, 11:21

14784 – річна Марія Волощук (мати шести дітей), 40 – річна Людмила Гуцало (мати п’яти дітей) та 43 – річна Оксана Коротченко (мати п’яти дітей) Указом Президента удостоєні почесного звання «Мати – героїня», інформує прес-служба відомства.

Привітав їх з цією подією, вручив відповідні нагрудні знаки та квіти міський голова Сергій Одарич.

- В нинішні буремні часи ваш оптимізм і відповідальність є теж подвигом, -звернувся він до жінок. – Адже народжувати, виховувати і пускати в доросле життя дітей, громадян України, - це дуже серйозно і відповідально. І, разом з тим це те, що піднімає дух нації і породжує надію, адже діти – це наше майбутнє»..

З теплими словами вдячності і сльозами на очах звернулися діти та внуки до найстаршої матері – героїні – Марії Григорівни Волощук.

Довідково:

Почесне звання «Мати-героїня» у нашій державі було встановлено у 2005 році з метою посилення уваги до проблем народжуваності зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я і духовного розвитку. Це звання присвоюється жінкам-громадянам незалежної України є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 28 червня 2001 року №762001, почесним званням України «Мати-героїня» відзначаються жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, враховуючи вагомий особистий внесок у справу виховання дітей у сім’ї, створення умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, за материнську самовідданість, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору