Троє черкащан використовували підроблені документи, щоб отримати кредити

04 серпня 2016, 16:50

суд гроші

У Черкасах до позбавлення волі засуджено трьох членів злочинної групи, які використовували підроблені документи з метою отримання банківських кредитів.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси до позбавлення волі засуджено 3 членів організованого злочинного угруповання, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво, вчинене організованою групою), ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило троє жителів м. Черкаси, в період з грудня 2013 року до лютого 2015 року придбали у м. Черкаси по підробленим документам 2 суб`єкти господарської діяльності з метою отримати на вказані товариства кредити у банківських установах та в подальшому їх не повертати, а також вносили завідомо неправдиві відомості в установчі, податкові та інші офіційні документи.

На цей час вирок не вступив у законну силу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору