Трьох черкащан судять за півмільйонні збитки завдані операторам мобільного зв’язку

17 січня 2017, 17:41

20121220003007

Прокуратура області скерувала до суду обвинувальний акт відносно організованої групи, яка займалася крадіжками з базових станцій операторів мобільного зв’язку.

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно членів організованої групи за ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою).

Установлено, що організована група в складі трьох жителів Черкаської області, з червня 2015 року до вересня 2016 року займалася крадіжками антенних фідерів (кабелів) з базових станцій операторів мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар», ТОВ «Лайфселл», ПрАТ «МТС Україна» на території Черкаської області, чим товариствам завдано матеріальних збитків на суму понад 500 000 грн. Всього задокументовано 18 епізодів злочинної діяльності.

Діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору