Третю добу комунальники розчищають черкаські парки від повалених дерев (фото)

21 січня 2018, 15:06

Попри вихідний, у парку «Сосновий бір» з самого ранку кипить робота. Фахівці продовжують розпилювати дерева та гілля, звільняючи алеї парків для проходу.

- Важко сказати, коли приберемо весь парк, бо з погіршенням погодних умов роботи додасться, а такої погоди я 20 років точно не пам‘ятаю, - говорить майстер дільниці N 1 парку КП «Дирекція парків» Юрій Бегейма. - Учора у нас працювали у парку 15 людей, трактор і вишка. Сьогодні роботи продовжуємо.

Варто зауважити, що у підпорядкуванні КП «Дирекція парків» не лише галявини й алеї цього парку, а й масиви на схилах Дніпра - територія «Вікових насаджень дубу й сосни», які також постраждали від негоди і їх теж потрібно розчищати.

Снігопад пошкодив насадження і у парку «Спортивний».

- Вдячний своєму колективу за сумлінність та оперативність, - коментує керівник підприємства Володимир Стойко. - Працівники поставилися до проблеми із розумінням, учора до 23 години працював наш трактор.

Крім повалених дерев, у паркових зонах чимало похилених. Чи потрібно буде їх спилювати, вирішуватимуь екологи.

Комунальники звертають увагу відпочивальників на небезпеку ураження електричним струмом. На території згаданих парків зафіксовані пориви електромереж. Їх усувають, проте, у разі виявлення проводів не можна до них наближатися ближче 8-ми метрів.

Наразі у адміністрації КП закликають утриматися від відвідування парку.

За інформацією КП "Дирекція парків"

Cocos сказав:

Та нормас там все) В обед с пацанами под деревом в парке раскурили водяночку. Снежок так прикольно падает с деревьев. Посмеялись, разошлись, никакого стрема)

Вгору