Травми, отримані молоддю у силових сутичках, лишаються на все життя, – черкаський лікар-травматолог

28 січня 2014, 12:59

На засіданні Народної ради Черкас лікар-травматолог з багаторічним досвідом роботи у лікарнях нашого міста Микола Гуріненко розповів про наслідки від трамв, які отримує молодь у силових сутичках.

- Потрібно звернутись через засоби масової інформації з проханням до молоді – уникати участі у масових заворушеннях та бійках. Адже травми, отримані у таких силових сутичках, лишаються на все життя. Чимало молоді отримують каліцтва, травми голови, внутрішніх органів, які мають доволі тяжкі наслідки для їх здоров’я, стаючи на заваді повноцінного життя.

Переконаний, що студентській та учнівській молоді – не місце на майданах і різноманітних протестних акціях. Адже вони у першу чергу стають жертвами вуличного натовпу та колотнечі.

Звертаюсь до батьків: у цей непростий для нашої держави час попередьте виникнення непоправного – травмування своїх дітей у ході силових сутичок, у які ті можуть бути втягненими мимоволі.

Зокрема, більше уваги приділяйте своїм синам та донькам, убережіть їх від вечірніх та нічних прогулянок містом. Адже їх необачні вчинки, спровоковані цікавістю, діями натовпу, компанії чи молоднечим запалом, можуть коштувати їм в подальшому каліцтвами і навіть смертельними наслідками.

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору