Торік коштом обласного бюджету надрукували майже 5 тисяч примірників книг

27 січня 2017, 07:02

20170125_151051-e1485354327157

У 2016 році на Черкащині в межах Програми розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012 – 2017 роки видали 4950 екземплярів суспільно-необхідної літератури. На це з обласного бюджету спрямували з 369,5 тис. грн, інформують в управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Серед книг, виданих у 2016 році, бібліографічний довідник «Краєзнавці Черкащини», книги Івана Дробного «Син мужицький. Золоте коріння», Сергія Носаня «Соната вітражів», «В. Доманицький «Із науково-творчої спадщини. Книга 4», 9-ий том серії «Реабілітовані історією. Черкаська область», два випуски літературно-художнього журналу «Холодний Яр», науковий щорічник «Шевченків світ», посібник Василя Мельниченка «Черкащина в добу Української революції 1917-1921 років». Частина цих примірників поповнила бібліотечні заклади області.

– Макети означених книг розглядалися експертною радою облдержадміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області, до складу якої входять письменники, краєзнавці й історики з метою їх відбору, визначення актуальності, змістовності, морального та виховного впливу на читача, – зазначив начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА Олег Островський. – Видання книг коштом обласного бюджету можливе у випадку відповідності означеним вимогам, надання макету чи рукопису книги, кошторису і рецензій літературознавців до неї, відповідного рішення експертної ради та наявних коштів на означені цілі.

Посадовець повідомив, що цьогоріч на підтримку книговидання в обласному бюджеті закладено 200 тис. грн.

Водночас в управлінні звертаються до місцевих авторів, аби ті не зволікати й подавати на розгляд експертної ради власні твори. Із питаннями щодо подачі матеріалів радимо звертатися до управління культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА за тел.: 37-30-67.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору