Топ-випускники ЧДТУ розкрили секрети власного успіху

30 вересня 2016, 09:59

14466244_671645016337512_1221979310_o

Міський голова Черкас, заступник голови Черкаської облдержадміністрації, чемпіон Параолімпійських ігор, керівники потужних компаній міста та області, словом, найуспішніші «Топ-випускники» Черкаського державного технологічного університету за всі 56 років його існування 29 вересня у стінах ВНЗ поділилися із нинішніми студентами власними секретами успіху.

За словами в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора, у майбутньому такі зустрічі стануть традиційними, оскільки спілкування з успішними випускниками – це найкраща мотивація для студентів.

- ЧДТУ – це кузня кадрів. Ми готуємо топ-менеджерів, які формують нашу економіку, які роблять вклад у незалежність нашої держави. Ми хочемо, щоб наші випускники знайшли кілька годин, щоб прийти і поділитися своїм досвідом, адже їхній приклад стане стимулом до навчання наших студентів, до розуміння, що навчання – це фундамент для досягнення успіху у житті.Хотілося б зробити такі зустрічі традиційними, збиратися з нашими випускниками, ділитися досвідом, адже вони є потужними роботодавцями і можуть допомагати навчальному закладу покращувати підготовку наших студентів, - зауважив Олег Григор.

14489760_671645006337513_2052222966_o

Він поділився і своїм секретом успіху. Колишній випускник, а тепер в.о. ректора ЧДТУ, переконаний, що це – невпинна праця.

- Працювати, працювати і ще раз працювати: над собою, над своїм психологічним станом, над своєю працездатністю, фізичною формою, - наголошує Олег Григор.

14536638_671644683004212_47553895_o

Топ-випускником державного технологічного університету є і чинний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він зізнався, що є речі, яких не навчився, коли був студентом ЧДТУ, а тому залюбки продовжив би навчання у цьому виші.

- Я мрію вільно володіти англійською мовою. Ми з Олегом Григором домовилися, що ми їм - тротуари, а вони нам - англійську мову за скороченою версією, - пожартував Анатолій Бондаренко і додав, що його дружина також закінчила цей університет. - Тому ЧДТУ - наш сімейний навчальний заклад.

Поностальгував за студентськими часами під час зустрічі і перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. Він зізнався, що саме студентські роки для нього були найбільш незабутніми у житті.

- Приємно бути в рідних стінах, згадати студентські роки, адже вони є незабутніми. Саме студентом ти стаєш самостійним, вчишся ухвалювати рішення, отримувати від долі інколи неприємні подарунки, але від цього стаєш лише міцнішим. Хочеться побажати рідному закладу, щоб швидше закінчувались виборні, перевиборні і судові процеси. Я впевнений, що колектив, студенти, відокремлені підрозділи оберуть достойного ректора, який буде працювати не один термін і примножувати славу університету, - зауважив Віталій Коваль.

Спортивна кар’єра цьогорічного переможця Параолімпійських ігор у складі збірної України з футболу Богдана Кулініча, за його словами, безперечно пов’язана з навчанням у ЧДТУ.

- Я грав у футбольній команді ВНЗ. Хоч ця команда і не була основною тренувальною, але вона дала підґрунтя для подальшої підготовки. Спортивна кар’єра забирала час від навчання, десь збігався час пар і тренувань, матчів, але я намагався все поєднувати. Загалом у мене залишились дуже позитивні враження від навчального закладу. Після школи я розглядав два ВНЗ для подальшого навчання – київський і наш ЧДТУ. Одним із факторів на користь ЧДТУ була наявність у ньому футбольної команди, яка грала на чемпіонаті міста. Я міг одночасно займатися улюбленою справою та опановувати ту професію, яку обрав, - зазначив Богдан.

14466442_671646556337358_163819976_o

Щоб чогось досягти потрібно брати і робити, - вважає топ-випускник факультету електронних технологій, а теперуспішний керівник черкаської компанії Олексій Кононенко.

- Потрібно постійно розвиватися, а не зупинятися на досягнутому. Ту інформацію, яку ти отримуєш, передавати своїм ближнім, щоб створювати гарну команду. Є гарна команда – є успіх. Доводилось жертвувати, щоб досягати успіху: було багато помилок, за які довелося дорого заплатити, але це досвід, - підкреслив Олексій.

14456925_671645046337509_1227847445_o

За словами в.о. ректора ЧДТУ Олега Григора, на жаль, сьогодні завітати на зустріч мали змогу не всі ТОП-випускники ЧДТУ. Втім він пообіцяв, що вже наступного року захід буде масштабнішим.

- Усе, що побудовано в Черкасах, – це зроблено майже усіма нашими випускниками. На будівництві – наші випускники, у сфері обслуговування – наші випускники, у банках – наші випускники. Нам є ким пишатися! – наголосив в.о. ректора ЧДТУ.

Зустріч успішних випускників навчального закладу планується зробити традиційною.

Фото: прес-служби ЧДТУ

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору