Топ-5 речей, які черкащани не зможуть купити за “готівку”

06 січня 2017, 17:21

385064783З 4 січня 2017 року черкащани більше не можуть дозволити собі купити багато речей за готівку через зниження НБУ граничної суми розрахунку зі 150 тис. гривень до 50 тис. Українські Новини представили ТОП-5 речей, які  не можна купити за “готівку “, пише "Економіка сьогодення".

1. Піаніно
Купити якісний музичний інструмент іноземного виробництва тепер можна виключно за допомогою банківської карти. Справа в тому, що вартість нового піаніно, не кажучи вже про рояль, перевищує ліміт НБУ в два рази і становить понад 100 тис. гривень.

2. Шуба

Шуба з натурального хутра песця, яка є мрією кожної другої дівчини, тепер також недоступна при готівковому розрахунку.
І якщо при покупці кожушка або хутряної накидки ще є шанс “втиснутися” в ліміт, то повноцінна шуба з цільних шкурок коштує близько 70-80 тис. гривень і покупку доведеться робити за допомогою карти.

 

3. Mac Book

Вартість техніки фірми Apple і при “долар по 8″ вражала уяву українців, а при нинішньому курсі валют і зовсім стала надзвичайною, природно перевищуючи ліміт в 50 тисяч.
Наприклад, новий ноутбук Mac Book обійдеться в кругленьку суму від 57 до 95 тис. гривень, що природно доведеться оплатити за допомогою карти.

 

4. Автомобіль

Не доступна тепер і покупка автомобіля за “готівку”. Наприклад, простенький акційний Lanos на сайті ЗАЗ продається за 213 тис. гривень, що перевищує ліміт НБУ більш ніж в 4 рази.

 

5. Зарубіжний тур

Купити без допомоги банківської карти путівку на відпочинок за кордоном тепер також не вдасться.
Вартість тижневого туру на Шрі-Ланку на сьогоднішній день складає приблизно 3 тис. доларів (81 тис. гривень), а поїздка в Єгипет обійдеться приблизно в 2 тис. доларів (54 тис. гривень).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Навiщо на нас отак тиснути та заганяти у глухий кут??? Недостатньо грошей у банках та примушують нас iх там тримати, розраховуючись картками? Особисто я не довiряю банкам, бо маю поганий досвiд з колись успiшним VAB ьанком, який незадовго до примусового банкрутства вiддавав менi кревнi “копiйки” майже 3 тижнi. Навiщо ця радикальна полiтика? Запровадили податок у 704 грн. навiть для непрацюючих ФОПiв, маячи надiю отримати 2 млрд. надходжень, а отримали 150 тисяч закритих пiдприемцiв та позбулися навiть того, що мали ранiше. Це – алчнiсть у державному масштабi, або небажання залишити украiнцiв без тотального контролю?

Вгору