ТОП-10 бестселерів, які найбільше люблять читати у Черкасах

09 травня 2016, 23:43
Фото: portal.lviv.ua

Фото: portal.lviv.ua

Які книги на полицях черкаських книгарень користуються найбільшою популярністю? Як виявилося, черкащани віддають перевагу не лише новинкам художньої літератури, а й полюбляють читати книги в жанрі популярної психології та езотерики. Рейтинг бестселерів весни 2016 року склав для vikka.ua літературний експерт із Черкас Михайло Васильєв. Назви в переліку подаємо відповідно до мови перекладу.

10. Сент-Екзюпері А. "Маленький принц" (художня література)

1

 

"Маленький принц" – найвідоміша книжка письменника-льотчика, опублікована в 1943 році. Ця поетична казка – про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі "недитячі" поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність. Малюнки до книги виконані самим автором, й не менш відомі, ніж сама книга.

9. Шкляр В. "Чорне сонце" (художня література)

2

 

Свій художній твір український письменник (який, до речі, родом з Черкащини) присвятив бійцям добровольчого батальйону "Азов". Сам автор свою книгу називає "дума про братів азовських". За його словами це книга про російсько-українську війну очима бійців Азова. Всі історії та персонажі в ній – справжні. Довгий час Василь Шкляр перебував на передовій разом із хлопцями – бачив їхнє фронтове життя і переживав всі перемоги і поразки разом з ними.

8. Нестайко В. "Пригоди в лісовій школі" (серія книжок, дитяча література)

3

 

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання – зайчика, їжачка та їхніх однокласників.

7. Бредбери Р. "Вино из одуванчиков" (художня література)

4

 

Літо у неіснуючому містечку Ґрін Таун 1928 року… Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків… І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно – як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно – як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук фантастичну повість Рея Бредбері.

6. Робертс Г. "Шантарам" (художня література)

5

 

Подібно автору, герой цього роману багато років переховувався від закону. Позбавлений батьківських прав після розлучення, він "підсів" на наркотики, вчинив низку пограбувань і був засуджений австралійським судом до дев'ятнадцяти років ув'язнення. Утікши на другий рік з в'язниці суворого режиму, він дістався до Бомбея, де був фальшивомонетником і контрабандистом, торгував зброєю, а також знайшов свою справжню любов...

5. Люко Дашвар "Покров" (художня література)

6

 

Ніч проти 30 листопада 1913 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина – зарозуміла шляхтянка Станіслава.

4. Дара Корній "Щоденник мавки" (художня література)

7

 

Наче грім серед ясного неба була для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням... Відтепер вона – Мавка, чарівна й нещадна, жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне... Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього...

3. Вадим Зеланд "Трансерфинг реальности" (популярна психологія, езотерика)

8

 

Підтримуючи ідею мультиваріантного світу, в якому події відбуваються в нескінченному числі просторів одночасно, автор описує вчення як техніку переміщення з одного "відгалуження " реальності в інше завдяки концентрації енергії думок людини, свідомо направленої на здійснення того чи іншого варіанту розвитку подій.

2. Грей Джон "Мужчины с Марса, женщины с Венеры" (популярна психологія)

9

 

В основі підходу до відносин між чоловіками і жінками у книзі використовується припущення: чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна вважати вихідцями з двох різних планет. Грей використовує метафору – римського бога Марса і богині Венери, як вираження стереотипів чоловіка і жінки відповідно. На противагу багатьом психологам, які більше звертають увагу на схожість між статями, Грей акцентує увагу саме на відмінностях.

1. Кови Стивен "Семь навыков высокоэффективных людей" (популярна психологія)

10

 

Цей бестселер Кові був проданий по всьому світу тиражем понад 20 мільйонів. Такі видання, як Time і Forbes, визнавали "Сім навичок" однією з найвпливовіших книг з теорії управління та менеджменту. Книга має допомогти чітко сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонічні взаємини з оточенням.

Вгору