Томенко заперечує свою причетність до призначення Черкаського губернатора

17 березня 2014, 15:31

Народний депутат Микола Томенко висловив здивування розмовами про його причетність до призначення нового голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Про це йдеться на персональному сайті народного депутата Миколи Томенка.

- Ні для кого не є таємницею, що Черкаська область в силу певних суб’єктивних обставин, зокрема, завдяки так званому квотному принципу поділу посад (проти якого я неодноразово публічно виступав), відійшла в сферу кадрової відповідальності партії «УДАР», – зазначив Томенко.

Він зауважив, що при визначенні кандидатур на посаду Голови ОДА Віталій Кличко та його представники не знайшли часу проконсультуватися ні з депутатами, які опікувались проблемами Черкащини, ні з Народною радою Черкаської області.

- Тим більше, за старою «доброю» традицією, про це призначення я дізнався із засобів масової інформації, – зазначив Микола Томенко.

Виходячи з цього, на його переконання, було би справедливо, щоб Віталій Кличко та керівництво його партії особисто представили нового Голову Черкаської обласної адміністрації та взяли на себе відповідальність за всі дії і рішення, які будуть ухвалені в області за період їхнього керівництва.

- Натомість наше завдання – контролювати, наскільки нова «УДАРівська» влада Черкаської області буде діяти відповідно до вимог та очікування черкаської громади, Майдану та Народної ради, – зазначив Микола Томенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Николай :

Скільки ж це Віталька бабулетіків отримав?

Вгору