Ткаченко закликає черкащан прийти на вибори

24 жовтня 2014, 20:45

ткДорогі мої черкащани !

Ми живемо у складні, але дуже відповідальні часи, перебуваємо в історичній точці переламу. Кожний з нас сьогодні – творець історії нової України. Тому байдужість нині не просто неприпустима, вона злочинна, бо може звести нанівець все, заради чого наш народ заплатив непомірно високу ціну –життя. В непростій битві ми здолали режим одноосібного панування й оголосили війну корупції. Настав час закріпити ці досягнення й обрати владу, яка дійсно зацікавлена у відродженні могутньої країни.

У нас є шанс звільнити владні ряди від нечистих на руку ділків, які розкрадали, нашу Україну заради власних інтересів. Я закликаю вас не змарнувати його, бо нащадки вам цього не пробачать.Адже лише шляхом демократичних виборів можна повернути спокій, мир та стабільність в Україну.

Не думайте, що ваш голос нічого не вартий, не нехтуйте виборами у Верховну Раду України! Прийдіть на свою виборчу дільницю 26 жовтня і проголосуйте за кандидата, якийнайбільше відповідає еталону чесного, політика. Не дайте можливості скористатися вашим виборчим правом тому, хто прагне дестабілізації в країні.Наразі кожний може захистити Україну своєю безкомпромісною громадянською позицією.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору