Ткаченко побачив штучне підвищення цін на продукти і доручив контролювати їх

16 квітня 2014, 19:47

Голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко називає підняття цін на більшість продуктів харчування необґрунтованим і дав доручення контролюючим органам відслідковувати штучне підвищення вартості продуктів. Про це він заявив під час наради з членами комісії облдержадміністрації з питань цін і ціноутворення.

Під час наради було відмічене стрімке зростання цін на основні групи продовольчих товарів. Поряд з основними об’єктивними причинами такими як підвищення курсу валюти та здорожчання палива, також було відмічено і суб’єктивні - ажіотаж серед населення та встановлення необґрунтованого рівня цін самими торгівцями з метою отримання більших прибутків.

- Дві третини росту ціни на совісті торгівців, які в такий важкий для всіх час користуються ситуацією і намагаються на цьому нажитись, - стверджує Юрій Олегович. – Я звертаюсь до всіх торгівців не спекулювати ситуацією і не створювати штучний ажіотаж.

Перш за все очільник області переймається покупною спроможністю соціально незахищених верств населення, які до стрибка цін не могли дозволити собі повноцінного харчування, а зараз тим паче. Тому головою було дано ряд доручень, спрямованих на стабілізацію та попередження необґрунтованого росту цін, зокрема підвищення рівня контролю за торгівцями, які здійснюють продаж товарів населенню.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Поділитись

Коментарі

Иван сказав:

Ага штучне. Скажите спасибо вуйкам.Бей бендер мочи уродов.

Вгору