Ткаченко передав бронежилети донецьким журналістам

08 липня 2014, 11:03

Черкаська обласна організація Національної Спілки журналістів України передала для журналістів Донбасу чотири бронежилети. У придбанні цих засобів захисту посприяв голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

З ініціативою підтримати своїх колег, які змушені працювати в зоні військових дій, журналісти звернулись до голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка. Він контролює питання щодо облаштування військовослужбовців територіального батальйону «Черкаси», забезпечення військових засобами індивідуального захисту тощо. За сприяння Юрія Ткаченка було виділено кошти на придбання бронежилетів для працівників ЗМІ Донеччини.

– Життю журналістів, які працюють на передовій, так само загрожує небезпека, як і будь–якому солдату. Тому наш обов'язок не залишитися байдужими до тих українців, які, зрештою, захищають і наш мир, хай навіть за сотні кілометрів від Черкас, – заявив голова ОДА.

Подібні акції солідарності, на думку голови Черкаської обласної організації НСЖУ, першого секретаря Спілки Сергія Томіленка, не лише об'єднують представників ЗМІ, а й допомагають змінити формат відносин влади та медіаспільноти.

– Розуміючи, що наші колеги на Сході потребують зараз найбільшої допомоги, ми вирішили сконцентрувати зусилля саме на тому, аби зробити і свій внесок у їхній захист. Тому завдяки зусиллям обласної влади ми змогли придбати бронежилети і надати їх журналістам, які працюють на Донеччині, – сказав Сергій Томіленко.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору