Ткаченко дав пораненому бійцю АТО путівку в санаторій

12 листопада 2014, 17:46

34841-річний Віктор Савчук зі Шполи понад чотири місяці провів у зоні проведення антитерористичної операції. Одразу ж після окупації Криму він пішов у військкомат і записався добровольцем. Чоловік потрапив до лав Національної гвардії й у його складі був у самому пеклі – на блокпостах в районі Краматорська, Слов’янська й на горі Карачун.

Зараз доброволець лікується після тяжкого поранення. Учора чоловік прийшов до голови ОДА Юрія Ткаченка на особистий прийом та подякував очільнику області за моральну підтримку своєї родини та матеріальну допомогу учасникам АТО.

– У мене ростуть двоє синів і як батьку мені хочеться, аби вони жили у вільній, нормальній країні. Пригадую, як улітку мене через сімейні обставини демобілізували і у якийсь день я косив у дворі траву й думаю: як же мої хлопці підуть, а я тут залишусь? Зібрав сумку й знову пішов на службу, – сказав він. – Сьогодні прийшов до Юрія Олеговича як до людини, яка щиро переймається проблемами військових у зоні АТО, по своїй волі, адже змусити допомагати іншим неможливо.

У свою чергу голова облдержадміністрації доручив керівнику Департаменту соціального захисту населення виділити путівку для санаторно-курортного лікування родини пана Савчука.

– За час вашого перебування в зоні АТО ваша родина дуже багато чого пережила, – додав Юрій Олегович. – Безумовно, вам потрібний такий відпочинок.

Загалом, у ході особистого прийому громадян, до Юрія Ткаченка звернулося 12 черкащан із різних районів області. Більшість порушених ними проблем стосувалися земельних відносин, кадрових і житлових питань, а також соціального захисту, інформує прес-служба ОДА.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору