Черкаські люстратори припинили свою діяльність (заява)

12 листопада 2014, 17:09

642035

У зв'язку з початком дії закону "Про очищення влади" та відповідно початку законного процесу люстрації, Черкаський громадський люстраційний комітет вважає свою місію вичерпаною. Про це йдеться на сторінці люстраційного комітету у Facebook.

У люстраційному комітеті подякували всім, хто сприяв їхній роботі:

"Ми дякуємо усім, хто підтримував наші дії, надсилав і поширював інформацію та дослухався до наших висновків і рекомендацій. Ми обіцяємо, що зібрану базу даних передамо членам Громадської ради при Міністерстві юстиції, щойно буде завершено її формування відповідно до закону".

У громадському люстраційному комітеті також звертаються до Громадської ради при ОДА утворити спеціальну комісію або комітет з питань люстрації.

"Туди можуть увійти як члени ГР так і інші експерти та консультанти. Такий орган міг би відслідковувати та аналізувати люстраційні процеси в Черкаській області, стежити за їхньою повнотою та неупередженістю. Натомість ми готові передати цій комісії керівництво нашою сторінкою у Фейсбук для подальшого висвітлення всього, що стосується люстрації", – йдеться у заяві.

Поділитись

Коментарі

Вгору