Тяжкохворій на коронавірус черкащанці відмовили у госпіталізації через брак ліжкомісць у лікарні

25 вересня 2020, 19:54

Черкащанка Наталія Супрун розповідає, що її подруга захворіла на коронавірус більше тижня тому. Попри тяжке протікання хвороби її не везуть у медзаклади - відмовляють через брак місць.

Жінка розповідає, що хворіє її знайома вже 9 діб. Останніми днями разом із високою температурою погіршилося і самопочуття інфікованої.

- Це вже крик душі. Знайома захворіла на коронавірус. Їй дуже погано, величезна температура тримається 9 днів, уже почався пелонефрит і сильна біль у грудях. "Швидка" усі ці дні відмовляє в госпіталізації - кажуть, що немає місць у лікарнях, - розповідає Наталія Супрун.

У Департаменті охорони здоров'я Черкаської облдержадміністрації інформацію спростовують.

- Ця пацієнтка позавчора викликала швидку, наполягала на госпіталізації. Температура у неї була 37.4. Їй пропонували транспортування до Корсунь-Шевченківської лікарні, але вона відмовилася. Учора знову викликала "екстренку" і погодилася на госпіталізацію в лікарню. Зараз вона перебуває у Черкаській центральній лікарні, - розповідає очільниця департаменту охорони здоров'я Лариса Кошова.

Відучора інфікованих на ковід почали обслуговувати у Канівській ЦРЛ. Водночас під час учорашнього брифінгу в ОДА попередили: через збільшення кількості хворих на коронавірус інші лікарні також долучатимуть до медзакладів "першої хвилі".

На сьогодні медзаклади Черкащини, у яких лікують тяжких "коронавірусних" пацієнтів, заповнені хворими на 65,9%.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору