Територіальній громаді Черкащини повернули земельну ділянку вартістю вісім млн грн

31 серпня 2018, 19:11

Територіальній громаді Черкащини повернули земельну ділянку вартістю вісім млн грн

Територіальній громаді Городищенського району повернули земельну ділянку з водним об'єктом вартістю понад 8 мільйонів гривень. Позов Смілянської місцевої прокуратури  задовольнив господарський суд Черкаської області.

Так, прокуратурою було встановлено, що орендар порушив істотні умови договору оренди, укладеного з Городищенською міською радою, заборгував понад 40 тис. грн. орендної плати та не виконав інших обов'язків, передбачених договором, що призвело до пошкодження орендованої земельної ділянки. З метою ефективного використання земель водного фонду прокурор звернувся до суду з відповідним позовом.

Судом доводи прокурора підтримано, договір оренди розірвано, до Городищенського міського бюджету стягнуто більш як 40 тис. грн. заборгованості з орендної плати.

Таким чином, прокуратура відстояла в суді правову позицію на захист інтересів держави в особі місцевої територіальної громади, у подальшому буде вжито заходів щодо виконання рішення суду, в тому числі повернення землі та водного об’єкта, розташованого на ній, у користування громади.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору