Тепловики повідомили, коли в черкасців з’явиться гаряча вода

10 вересня 2019, 17:05

Із 2 вересня в місті стартував останній етап гідравлічних випробувань теплових мереж ВП «Черкаська ТЕЦ», який охоплює мікрорайон «Митниця» по вулицях: Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, а також –  вулиці Новопречистенська, Кривалівська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Гуржіївська.

За умов відсутності суттєвих пошкоджень тепловики сподіваються закінчити гідравлічні випробування у Черкасах, орієнтовно,  до 20 вересня. Тоді як КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», згідно з графіком, вже  завершило проведення гідравлічних випробувань теплових мереж від котелень. Нині ремонтні бригади працюють над ліквідацією поривів, які виникли на теплопроводах підприємства, підключених до мереж ВП «Черкаська ТЕЦ».

Міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі проведення гідравлічних випробувань у Черкасах, які через значну кількість пошкоджень на мережах ВП «Черкаська ТЕЦ», цьогоріч дещо відстали від графіку.

За його словами, нині в місті  триває  підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Гідравлічні випробування є важливою складовою такої підготовки. Оскільки допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти появі таких пошкоджень під час опалювального сезону, коли відсутність гарячої води та опалення є критичною для мешканців будинків. 
 

– Сьогодні ми робимо все необхідне, аби місто вчасно та в повному обсязі отримало тепло з початком опалювального періоду та у нормальному плановому режимі його провело, – наголосив Анатолій Васильович.

Нагадаємо, що під час першого та другого етапів ВП «Черкаська ТЕЦ» та КП «Черкаситеплокомуненерго»  перевірили на міцність мережі Південно-Західного району та мікрорайону  «Хімселище», вул. Чорновола, вул. Смілянської, в районі залізничного вокзалу, вул. Н.Горова, вул. Кобзарська, вул. Різдвяна, вул. Нарбутівська, вул. Симиренківська.  

Поділитись

Коментарі

Ольга :

“Відстали від графіку”? Та такого ніколи не було! Це не “відставання”, а двомісячне запізнення! Я так і не знайшла у тексті, КОЛИ БУДЕ ГАРЯЧА ВОДА??? При чому тут опалення, коли люди вже третій місяць у тазиках миються?

Вгору