Телефони проносять у порожнинах тіла, іконах та книжках, – найцікавіші “знахідки” Черкаського СІЗО (фото)

13 серпня 2017, 09:08

У Черкаському СІЗО під час передач вилучають чимало заборонених речовин та предметів. Пронести їх намагаються у найрізноманітніший спосіб. Про це розповіли в установі, пише "ІнфоМІСТ".

У пластикових пляжках алкоголь маскують під олію, телефони – в іконах, книгах і навіть в порожнинах тіла, гроші та наркотики – в кулькових ручках, зубній пасті.

– Ось бачите, ніби олія, – демонструє дволітрову пляшку заступник начальника Черкаського слідчого ізолятора Олександр Заїка. – А внизу – вже коньяк. У коробці від соку все закрито. Ніби придертися немає до чого, а тут ось шприцом заряджають щось міцніше.

Бере в руки резинові капці, а в них є дирка, у якій ховали мобільний. На столі кілька годинників, які перелаштовані під мобільні, мають отвір для сім-карти. Мобільний намагалися пронести навіть в іконі. Демонструють і кілька колод саморобних гральних карт. В установі заборонені азартні ігри.

Заступник начальника показує журнал із іншими знахідками. Мобільні ховають в мило, а гроші та наркотичні речовини – в зубну пасту. – Вдаються навіть до підробки документів, – показує копію дозволу на побачення Заїка.  – Співробітник помітив, що дата написана різними ручками. Беруть на одну дату, а приходять в інший день. У довідці помилка.

Вилучені наркотичні речовини передають у науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, вилучені саморобні карти – знищують, мобільні телефони передають в дохід держави. За зберігання заборонених речей “мешканці” СІЗО отримують дисциплінарне покарання: попередження, догана, поміщення в карцер. –

Приїжджаєш передати взуття, а в ньому стелька металева, гостра, як ніж, – говорить Олександр Заїка та демонструє металевий виріб.

Мобільні телефони часто провозять у порожнинах тіла і чоловіки, й жінки. Іноді навіть металошукач не спрацьовує.

 

Коментарі

Вгору