Техніку “ЧЕЛУАШу” вкрали, – Радуцький

21 липня 2015, 14:09

d41933dacdabb98174e02b39de3a491d

У 2014 році техніку комунального підприємства "ЧЕЛУАШ" незаконно розпродали приватному підприємству без рішення сесії Черкаської міської ради. 

Про це у коментарі "Про все" повідомив секретар міськради Олександр Радуцький.

- "ЧЕЛУАШ" довели до того, що воно не мало змоги розрахуватися зі своїми працівниками. Коштів з бюджету на той час для КП не виділялися, "ЧЕЛУАШ" навантажили роботою в борг, а гроші так і не дали. Через проблеми із зарплатами Державна виконавча служба подає в суд на стягнення боргів з підприємства на користь людей. "ЧЕЛУАШ" звертається до міського голови Сергія Одарича, проте кошти підприємству не виділяють, що призводить до того, що його майно оцінюють і забирають на торги, щоб продати і розрахуватися з працівниками. Проте рішення сесії міської ради з цього приводу не було. Процес продажу відбувся без такого обов'язкового рішення. Я вважаю, що у територіальної громади техніку вкрали і за копійки продали приватному підприємству. Якщо прокуратура виступить в інтересах міста, порушення буде визнано, то усю техніку можна повернути назад на баланс КП, - повідомив Олександр Радуцький.

Шукаєте якісного підрядника на будівельні роботи? Тоді вам до нас! Будівельна компанія www.progresbud.com - знижки до 50%

Поділитись

Коментарі

Микола сказав:

Одарич це одна суцільна проблема для міста. Все до чого доторкається ця дика неосвічена людина, все перетворюється в срач і бардак.
Чому Челуаш довели до ручки? Чому розікрали майно громади Черкас? А тому, що керує там вор і придурок.

Вгору