Тарифи на світло можуть зрости удвічі

24 травня 2023, 08:13

Україні потрібно 45-46 млрд гривень, щоб підготувати енергосистему до наступного опалювального сезону. Щоб знайти ці гроші, потрібно підняти тарифи для населення.

Про це заявив голова Національної комісії, яка здійснює державне регулювання в енергетиці та комунальних послугах (НКРЕКП) Костянтин Ущаповський в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє ТСН.

"Причина необхідності підняття тарифів – здійснення аварійно-відновлюваних робіт після обстрілів нашої енергетичної інфраструктури. Для відновлення й підготовки до осінньо-зимового періоду потрібно приблизно 45-46 мільярдів гривень", – сказав Ущаповський.

За його словами, якщо розраховувати, як цю суму отримати, то тариф на сьогоднішній день повинен зрости до рівня 2 гривні 88 копійок за кВт-год.

Поки що українці платять 1,44 гривні за 1 кВт/год за умови споживання до 250 кВт на місяць і 1,68 гривень за 1 кВт/год у разі споживання понад 250 кВт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Нас як бидло просто ставлять перед фактом того що станется і все. А їхні аргументи не чіпають того, що ми не використовуємо ел. енергію на окупованих чи розбитих місцевостях, чи того що перекриває експорт тої ж самої енергії ( наприклад з Волині), чи перекриття здиранням премій недолугим можновладцям та депутатам та міністрам з півмільйонними зарплатами та їх утриманням. Бо ж то все не начасі, а шкуродерство піпл схаває і полінуєтся цих зраднико-здирників спитати, акуди ж поділися кошти на ту саму енерго- електроструктуру, котрі більше 30-ти років насалення сплачувало, ажде в ті ще рахунки уже було багато закладено і на ” модернізіцію” енерго – системи ще в до воєнні часи? Модернізація так виконнана і не була, хоча кошти їй дисятиліттями накопичувались, от з них хай тепер і беруть, а якщо їх сп***или, то хай наші недооргани тепер з цим і розбираються – хто і кому тепер що винен. Алеж піпл, мабуть, і тож бо теж й те питання не на часі? Бо зайняті власним пишанням та нарощеним самулюбуванням з моноефірів, поки зовнішній ворог нас убиває, а внутрішній займаєтся нікрофілією з народом і його успішно ґвалтує . На жаль….

Черкащанин :

Ахметов привласнив енергетику, а платити за її ремонт повинні українці? Йому тільки прибутки?

Вгору