Танцюристи з Черкас здобули 15 кубків чемпіонату світу

16 грудня 2019, 10:02

Черкаські танцівники гідно представили область на чемпіонаті України в Тернополі та на чемпіонаті світу в Польщі. В загальному заліку танцюристи привезли додому з Польщі 2 кубки чемпіона світу та 13 кубків світової першості IDO GRAND PRIX 2019. Пише "Табло".

В рамках Чемпіонату світу в OSSA, POLAND проходила світова першість IDO GRAND PRIX. Шалена конкуренція, танцівники з багатьох країн світу. Велика кількість учасників в кожній категорії. Але найбільша гордість за маленького танцівника, завдяки якому, вперше на цьому чемпіонаті прозвучав Гімн України, та ще й двічі!

Нашкородов Тимофій єдиний дитячий танцюрист світу, який танцював в Польщі на трьох чемпіонатах світу: модерн, балет, джаз. В модерні він змагався у старшій віковій категорії з дітьми 8-11 років, хоча сам має лише 7 років. Він став фіналістом чемпіонату світу з модерну в дітях. У балеті та джазі він змагався у своїй віковій категорії в міні-кідс діти до 7 років і отримав два чемпіонські титули.

По дорозі на IDO JAZZ, BALLET, MODERN CHAMPIONSHIP 2019, OSSA POLAND наші чарівні дівчатка та хлопчик встигли підкорити Чемпіонат України з диско та слоу на танцювальній олімпіаді в Тернополі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору