Танкісти та пілоти отримають золоті бонуси за картками

01 квітня 2014, 10:43

Користувачі популярних онлайн-ігор World of Tanks та World of Warplanes отримають додаткове золото у разі поповнення ігрових акаунтів банківськими платіжними картками. Така спеціальна пропозиція для власників карток VISA/MasterCard/Maestro діє з 31 березня в преміум-магазині Wargaming.net. При оплаті банківськими картками одного зі спеціальних пакетів користувачі отримають додатково 10 або 15% від кількості ігрового золота, що купується, як бонуси, інформують у прес-службі банку.

Спеціальна пропозиція діє з 31 березня до 6 квітня 2014 року та доступна всім власникам зазначених платіжних карток будь-якого банку. При цьому в компанії Wargaming.net звертають увагу, що ігрове золото та преміум-акаунт є єдиними для проектів World of Tanks та World of Warplanes.

Нагадаємо, у 2013 році ПриватБанк і Wargaming.net підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам українських, російських і білоруських користувачів ігор World of Tanks та World of Warplanes легко та без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картками через інтернет-платежі.

Поповнити свій Wargaming.net ID можна за допомогою пластикових карток в Інтернеті або мобільних платіжних додатків. Послуга оплати готівкою та пластиковими картками працює в будь-якому банківському терміналі самообслуговування. Після проведення оплати особистий рахунок користувача поповнюється миттєво. Платіжний сервіс для геймерів працює цілодобово (при цьому банк не стягує комісії за поповнення рахунків).

Вгору