Тамара Вороніна стала головною по туризму у Черкасах

12 березня 2014, 10:42

Відтепер розвитком туристичної галузі, просуванням Черкас, як туристичної перлини, в Україні та світі, займатиметься депутат Черкаської міської ради, член депутатської групи «Черкащани», Тамара Вороніна. На початку березня розпорядженням в.о секретаря міської ради, в.о міського голови Черкас Віктора Білоусова її призначено директором КП «Туристично-інформаційний центр».

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Тамара Вороніна спільно із колегою з фракції «Батьківщина» Святославом Вовкодавом, який днями також отримав посаду в мерії, не проголосувала за відставку секретаря міської ради Віктора Білоусова. Вони відверто про це заявили під час голосування, показавши бюлетень.

КП «Туристично-інформаційний центр» після відставки міського голови Сергія Одарича очолив Володимир Мамалига. Єдине чим він запам’ятався – це намаганням об’єднати два комунальні підприємства «Туристично-інформаційний центра» та «Екологію». Останнє опікується сміттєзвалищем по вулиці Пацаєва. Однак депутати міської ради не дозволили це зробити. Володимир Мамалига пропрацював директором туристичного підприємства трохи більше місяця. Після чого звільнився і нині працює в КП «Черкаська служба чистоти».

З березня КП «Туристично-інформаційний центр» очолила Тамара Вороніна. Це вже 22-ий депутат міської ради, який працює в мерії чи на комунальних підприємствах міста.

Вгору