Черкаські школярки стали призерками Всеукраїнського конкурсу Intel Eко – Україна 2014

12 березня 2014, 10:46

У Києві відбувся Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості Intel Eко –Україна 2014. Черкаси представляли учні спеціалізованої школи № 3 – Марина Радько (10-А) та Анжеліка Гаврилова (11-Б).

За результатами відкритого постерного захисту та закритого суддівства журі робота Анжеліки Гаврилової «Вплив енергетичних напоїв на деякі показники здоров’я підлітків» у категорії «Медицина» та робота Марини Радько «Біоіндикація якості води річки Сули за макрофітами та макрозообестосом» у категорії «Екологія та охорона навколишнього середовища» посіли другі місця. Науковим керівником робіт учнів є вчитель біології та екології Л. В. Довгаль.

Анжеліка та Марина були нагороджені дипломами переможців, срібними медалями, грошовими преміями та сертифікатами учасників за підписами Директора з корпоративних питань корпорації Intel в Україні та СНД Т. Нанаєвої та Директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді В. Вербицького. За підготовку учнів Подяку отримала Л. В. Довгаль.

– Наша школа вже третій рік поспіль бере участь у Національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості Intel Eко –Україна та має значні перемоги, – розповідає директор школи Тетяна Ткаченко. – Ця співпраця дозволяє нашим учням поглиблювати знання у науковій діяльності та дає можливість зустрічатися з інтелектуальною елітою України.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору