“Там, де вдома”: черкащан запрошують послухати поезію бійців і волонтерів

30 вересня 2019, 23:02

Під час Третього книжкового фестивалю черкащан і гостей міста запрошують відвідати презентацію мультимедійного соціально-поетичного проекту Там, де вдома.

Під час зустрічі всіх охочих запрошують поговорити про проект і про те, як люди, які отримали травматичний досвід на війні на Сході України, змогли сублімувати його в поетичну творчість, послухати поезії та відеопоезії зі збірки #ТамДеВдома у виконанні авторів та дізнаємося історії їх створення.

У соціально-поетичному проекті #ТамДеВдома беруть участь вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим.

Його мета — через самовираження в поезії воїнів, волонтерів, громадських активістів донести до суспільства важливість підтримки та реабілітації, зокрема творчої, людей, які пройшли війну. Проект має надихнути військових на вираження своїх емоцій у творчості, підвищити у суспільстві толерантність та взаєморозуміння, знизити рівень агресії.

#ТамДеВдома — це 112 віршів про любов та війну.

Учасники заходу: Влад Сорд (позивний "Змій"), Юлія Ілюха, Наталія Маринчак.

Захід відбудеться 12 жовтня, початок о 15.00

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору