Тальнівського чиновника виправдали, а потім знову засудили

29 січня 2015, 09:31

суд

Апеляційний суд Черкаської області задовольнив апеляцію прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, яким незаконно і безпідставно виправдано керівника структурного підрозділу Тальнівської районної державної адміністрації за скоєння тяжкого злочину.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, вироком Тальнівського районного суду зазначеного посадовця виправдано у вчиненні злочину у сфері службової та професійної діяльності, зокрема за одержання неправомірної вигоди в сумі 1 тис доларів США.

Проте прокурор не погодився з рішенням суду та оскаржив його в апеляційному порядку.

Під час судового слідства в суді апеляційної інстанції державний обвинувач повністю довів винуватість особи у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Вироком апеляційного суду рішення суду першої інстанції скасовано у зв’язку з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального законодавства, а підсудного визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 3 роки з позбавленням права обіймати певні посади стоком на 3 роки і присвоєного рангу держслужбовця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору