Такий шанс випадає раз у житті, – черкаська студентка про конкурс краси (фото)

08 квітня 2017, 21:29

Фото: Євгенії Скорини

Студентка черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля 18-річна Марина Хоменко – одна з фіналісток конкурсу краси «СтудМіс Черкащини». Дівчина зізнається, що їй складно опанувати страх перед великою сценою, але вона не збирається здаватися. Марина переконана, що не кожній дівчині випадає шанс стати однією з кращих студенток Черкащини.

- Розкажи, як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини».

- Це було несподівано. Мені надіслали заявку, я заповнила. Потім організатори запросили на кастинг. Я дуже хвилювалася, але зрештою опанувала себе. Адже такий шанс випадає раз у житті. Тепер готуюся до фіналу. Усі дівчата такі красиві! Найскладніше для мене – виглядати впевненою на великій сцені, не боятися.

- Чому ти обрала саме таку спеціальність?

-  У мене було два варіанти – або пожежний інститут, або театральний університет. Але таки вирішила, що хочу стати офіцером. Вважаю, що дівчата у формі – це красиво. Навчатися складно, сувора дисципліна. Наша група дружня, усі хлопці дуже виховані, культурні, підтримують дівчат (нас там усього 5!).

- А що любиш робити у вільний час?

- Вільного часу майже немає. Зранку йду на навчання, потім кількагодинні репетиції, ще треба до занять підготуватися, щось почитати, а тут уже й ніч – трохи часу на відпочинок. Я раніше вишивала, плела бісером. Телевізор не дивлюся, там нема нічого путнього, краще книгу прочитати. Коли читаю, завжди так яскраво все уявляю, фантазія добре розвивається.

Фото: Євгенії Скорини

- На репетиціях важко кілька годин поспіль ходити на високих підборах?

- Вісім років я присвятила спортивним танцям, для мене тривалі репетиції – звична справа. Крім того, займалася акробатикою, останні три роки – фітнесом, навіть їздила на змагання, здобувала призові місця. Але коли приїхала до Черкас на навчання, від усіх улюблених занять довелося поки відмовитися.

- Якби в тебе була така можливість змінити минуле, що б ти змінила?

- Нічого не міняла б! Я люблю своє життя і вдячна за всі ситуації – хороші чи погані. Якщо так сталося, значить так треба було. Не треба згадувати минуле, краще дивитися в майбутнє.

- Як думаєш, чи залежить рівень IQ дівчини від кольору волосся?

- Звичайно, ні. Це нісенітниця. Колір волосся абсолютно ні на що не впливає. Рівень IQ можна підвищити, якщо наполегливо працювати над собою. Побільше читати, навчатися, розвиватися, обмежити час перебування в соцмережах.

Інтерв'ю з іншими фіналістками читайте ТУТ.

Коментарі

Вгору