Такої професійної каденції на моїй пам’яті ще не було, – Радуцький про роботу депутатів

01 жовтня 2015, 17:21
12063595_745614588877236_5468065874204499637_n

Фото зі сторінки Олександра Радуцького у Фейсбук

Сьогодні відбулося останнє пленарне засідання каденції 2014-2015 років Черкаської міської ради. Підсумки того, якою була робота депутатського корпусу протягом року на своїй сторінці у Фейсбук підбив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький. 

"Я подякував депутатському корпусу. Адже такої динамічної, професійної каденції на моїй пам’яті ще не було. Ми за рік повністю зуміли змінити пріоритетність руху коштів, перенаправивши їх з примарних на конструктивні цілі. Як на мене, завдяки нашим рішенням, ми кожний день створюємо комфортні та безпечні умови для наших містян. Я радий, що для більшості депутатів міськради девізом їхньої роботи стали слова «Жити Черкасами».

І тут цифри кажуть самі за себе: на капітальний ремонт шкіл і садочків виділено 70 млн грн; на школи мистецького спрямування – 2,5 млн грн; заклади охорони здоров’я – 10 млн грн; програми ОСББ, співфінансування – приблизно 4 млн грн; капітальний ремонт доріг – десь 30 млн грн.; поточний ремонт доріг – 15 млн грн. А такі стратегічні для міста об’єкти як Теплокомуненерго та Черкасиводоканал завдяки нашим діям вдалося витягти із боргової ями та вберегти від неминучої приватизації. По водоканалу мова йде про 37 млн грн, Теплокомуненерго – 50 млн грн. Але головною нашою спільною перемогою вважаю те, що вперше в Черкасах бюджет формувався за участі більшості депутатського корпусу та департаментів. При цьому ми прийняли його бездефіцитним, тим самим забезпечивши до кінця року всіх працівників медичної і освітньої галузей зарплатою.

Ще раз висловлю мою вдячність і шану депутатам, які плідно попрацювали в цьому році. Обов’язково зустрінемось у наступній каденції!", - написав Олександр Радуцький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору