Ситуація з тимчасовими спорудами у Черкасах ненормальна, – Білоусов

22 січня 2014, 10:19

 

Вчора на щотижневій нараді секретаря міської ради з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, в. о. міського голови Віктор Білоусов наголосив, що у місті склалася ненормальна ситуація з розміщенням та утриманням тимчасових споруд.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

За його словами, управлінням інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради, відповідно до розпорядження секретаря міської ради та протокольного доручення сесії Черкаської міської ради, було проведено інвентаризацію тимчасових споруд, якою було встановлено, що із 531 такого об’єкту лише 266 мали відповідні дозвільні документи. 229 із них встановлено без відповідних дозволів.

Понад 30 тимчасових споруд, які роками стояли зачиненими, та тими, які працювали без відповідних дозвільних документів за рішенням відповідної робочої групи з впорядкування території, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд, створеної при виконавчому комітеті Черкаської міської ради, було демонтовано.

Вжито відповідних заходів щодо оформлення необхідних документів частиною власників тимчасових споруд.

– Та частина підприємців, які експлуатують подібні об’єкти, не сплачують кошти до міського бюджету. Непоодинокими є порушення законодавства з реалізації алкоголю та тютюнових виробів тощо. Тому я звернувся до прокуратури м. Черкаси з проханням здійснити перевірку діяльності цієї категорії підприємців, всі необхідні документи ми надаємо, – повідомив Віктор Білоусов, звертаючись до присутнього на «планірці» в.о. прокурора міста – першого заступника прокурора м. Черкаси Сергія Іванова.

Довідково. Кожному підприємцю, який є власником незаконної тимчасової споруди, інспекторами управління інспектування вручено відповідні приписи про адміністративне порушення з вимогою у двотижневий термін виконати роботи з його усунення.

На порушників передбачені адміністративні штрафи у розмірі від 850 до 1700 гривень.

Серед варіантів вирішення: оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди на законних підставах або її самостійний демонтаж.

Дозволи на розміщення (а тепер – паспорти прив’язки) тимчасових споруд видаються підприємцям на максимальний термін до 5 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору