На Черкащині в громадських місцях обладнано близько 200 кнопок екстреного виклику міліції

22 січня 2014, 10:02

Підтримання порядку в громадських місцях Черкас і області здійснюється за допомогою технічних інновацій – кнопок тривожної сигналізації, що підключені до пунктів централізованого спостереження управління Державної служби охорони при УМВС України в Черкаській області.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

У великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах останнім часом звертає на себе увагу велика наклейка жовтого кольору. Напис на ній «Терміновий виклик міліції» недвозначно засвідчує, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати міліцію за допомогою системи тривожної сигналізації. Кожен пересічний громадянин, який став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення, має можливість звернутися до адміністрації об'єкту, де знаходиться кнопка тривожної сигналізації, з проханням викликати міліцію.

Головний принцип роботи «тривожної кнопки» – підтримка постійного цілодобового зв’язку об’єкту з оператором, а також, безпосередньо з нарядом швидкого реагування ДСО. При натисненні на кнопку сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження і передається правоохоронцям, які прибувають на місце виклику за лічені хвилини і вживають всіх заходів для затримання правопорушника та подальшої його передачі до міськрайвідділів.

В Черкаській області до системи термінового виклику УДСО при УМВС України підключено 188 кнопок тривожної сигналізації. Всього ж по області – близько 1840 кнопок тривожної сигналізації на об'єктах та близько 310 кнопок в помешканнях громадян. Робота по обладнанню кнопок тривожної сигналізації в громадських місцях, місцях масового перебування громадян проводиться постійно.

Поділитись

Коментарі

Вгору