Ситуація некерована, – черкаські енергетики знову не отримують зарплату

01 листопада 2017, 13:07

Уже два місяці черкаські енергетики не отримують зарплату. Про це на сесії Черкаської міськради депутатам розповів представник ПАТ "Черкасиобленерго" Євгеній Лут.

- На сьогоднішній день ми маємо нову заборгованість по виплаті заробітної платі - два місяці. Півроку тому ситуація була така сама, але зараз вона некерована. Тоді, коли ми входили у страйк, люди розуміли, що робити. А зараз - не знають. Наведу один приклад - Черкаський міський РЕМ прийняв рішення, що вони входять у тихий страйк, тобто вони виходять на роботу, але не працюють, - повідомив Євгеній Лут.

Він застеріг депутатів, що може дійти до того, що хтось із працівників в обхід керівництва може просто відключити від живлення все місто, а то й область. Тож Обленерго просить черкаських депутатів звернутися до Президента України, щоб врешті вирішити питання по виплаті заборгованості енергетикам.

Поділитись

Коментарі

Сосед :

Просто новые руководители занимаются тем же, что и предыдущие – набивают свои карманы. А людей используют как элемент влияния и вымогательства.

Вгору