Сисоєва займе місце чоловіка Прітченко?

02 квітня 2015, 18:49

вакансіяДнями посаду заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради залишив Прітченко Анатолій Юхимович, чоловік заступниці екс-губернатора Тетяни Прітченко, пише “Про Головне“.

На посаді заступника директора департаменту Прітченко А.Ю. відповідав за економічні питання. Серед його посадових обов’язків на офіційному сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради вказано: керівництво та координація фінансово-економічним та адміністративно-господарським напрямками діяльності департаменту; та організація складання планів соціально-економічного розвитку, бюджетів департаменту, узгодження всіх його розділів.

Причиною звільнення Прітченка А.Ю. є вихід на пенсію за станом здоров’я.
Відомо, що Прітченко А.Ю. також тривалий час є членом місцевого Ротарі Клубу.

Наразі посада заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради є вакантною, на неї має бути оголошений конкурс і обрано нову кандидатуру. За неофіційною інформацією, на цю посаду претендує Ольга Сисоєва, відома діячка часів Партії регіонів, яка наразі очолює управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Коментарі

Вгору