Синоптики розповіли, якої погоди чекати черкащанам у новорічну ніч

26 грудня 2016, 19:53

1388407027

Потепління в області пов’язане зі впливом чергового циклону із Північної Атлантики, повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань. Загалом, за прогнозом синоптиків, першу половину поточного тижня погоду нашого краю формуватиме улоговина циклону з півночі. Переважатиме хмарна погода з температурою повітря вночі до 3º морозу, вдень – відлиги до 3º тепла.

При цьому періодично спостерігатимуться опади різної інтенсивності переважно у вигляді мокрого снігу. Така погода сприятиме збереженню ожеледиці на дорогах та послабленню льодових явищ на водних об’єктах області.

В другій половині тижня, внаслідок надходження холодного повітря на фоні невеликих опадів морози посиляться: вночі до 10º, вдень до 5º морозу.

Нестійкий характер погоди, перепади атмосферного тиску та переходи температури через 0º можуть негативно впливати на самопочуття людей, сприяти підвищенню рівня захворюваності.

За прогнозом, новорічна ніч обіцяє бути спокійною. Вночі очікується 2-7º морозу, вдень близько 0º. Пролітатиме невеликий сніг, який дещо прикрасить це свято.

Надалі, після короткочасного похолодання 4 січня, коли вночі прогнозується до 15º морозу, уже на Різдвяні свята очікується значне потепління.

Поділитись

Коментарі

Вгору