Синоптики розповіли про погоду на Черкащині цими вихідними

11 вересня 2021, 08:00

За прогнозом синоптиків, у вихідні вересень продовжить дарувати тепло. У так званий «оксамитовий» сезон, коли температурні контрасти суші і моря вирівнюються, активність циклонів ненадовго зменшується і в середніх широтах панує антициклон.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань. За його словами, у найближчі дні, на синоптичній авансцені України, залишиться антициклон, який продовжить і на Черкащині період "Бабиного літа", з великою кількістю сонця, штилем та температурним фоном у межах норми.

Температура очікується - вночі 6-11º тепла, вдень 21-26º. Перші ознаки погодних змін, пов’язаних із наближенням малоактивних циклонів, будуть відчуватися всередині наступного тижня. А це - збільшення хмарності та локальне випадіння невеликих дощів. Проте, температурний фон суттєво не зміниться.

Теплі та погожі дні сприятимуть відпочинку на природі, підготовчим роботам до осінньо-зимового періоду.

- «Мінусом» такої погоди є зростання показника пожежної небезпеки у лісах області до ВИСОКОГО 4 КЛАСУ та збільшення концентрацій шкідливих домішок в атмосфері, - каже Постригань. - У цьому році святкування Дня міста Черкаси, якому виповнюється 735 років, припадає на треті вихідні вересня. 18-19.09 заплановані святкові заходи. Синоптики вже зараз уважно слідкують за розвитком синоптичних процесів, які на дати святкування мають суттєво змінитися. Тож при підготовці до свят, враховуйте прогнози погоди, які будуть уточнюватися.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору