Синоптики розповіли, якої погоди слід очікувати вихідними на Черкащині

04 жовтня 2019, 15:35

Антициклон - постійний представник погожої династії відступає, забираючи із собою спокійні погожі дні. Це означає, що осінні негоди і холод уже на підході, а, значить, «палітра» природних фарб скоро зміниться.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Синоптична ситуація наразі така: вже не один, а система циклонів із центрами над Румунією, Москвою та Архангельськом рухається із заходу у північно-східному напрямку. Але за впливом на Україну найцікавіший Румунський циклон. Сьогодні очікується його проходження через центральні та південні області нашої країни.

За прогнозом у п'ятницю на Черкащині буде прохолодно та волого. Середній температурний фон знизиться до кліматичної норми на цей час +10. При цьому ніч ще досить тепла – не нижче +7+9º, а вдень при посиленому північно-західному вітрі температура не підніметься вище +12+14º.

Вдень 4 жовтня будуть значні дощі, які відповідають критерію небезпечного метеорологічного явища І ступеня небезпечності і можуть створювати певні незручності.

Значні коливання атмосферного тиску, похолодання та підвищена вологість повітря можуть негативно позначитися на самопочутті багатьох людей, тому будьте уважні один до одного!

Дощі та вітри значно послабляться у суботу-неділю. Температура вночі 3-8º, вдень 7-12º тепла. Прохолодна повітряна маса керуватиме у нашому регіоні до середини наступного тижня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору