Син Олійника ховається від люстрації в урології (відео)

28 липня 2014, 12:18

У скандально відомого нардепа-регіонала Володимира Олійника - і син не невідомий. У Черкасах - так точно. Руслан Олійник - прокурор Черкаського району. Ось уже 4 роки, розповідають "Подробности".

Місяць тому місцеві громадські активісти прийшли до нього з люстрацією. Запевняють: культурно попросили піти. А тепер їм "шиють справу" - за жорстоке побиття прокурора.

Це фрагмент з розмови активістів з районним прокурором - ні криків, ні мордобою.

Автомайданівець Дмитро Захаров один з підозрюваних у справі про побиття. Запевняє, Руслана Олійника пальцем ніхто не зачепив.

Дмитро Захаров, активіст черкаського автомайдану:

- Після того, як він вийшов на вулицю з нами поговорити, йому стало погано. Ми вже потім дізналися, що у нього загострення діабету. Я дивлюся, його починає хитати з боку в бік. І хлопці відразу ж повезли його до лікарні. Грубо з ним ніхто навіть ніхто не розмовляв, не те, що бив.

Але в облпрокуратурі - за фактом нанесення тілесних ушкоджень працівникові прокуратури - відкрили кримінальне провадження. І передали в Кіровоградську область. Нібито для об'єктивного розслідування. На якому етапі справа - в Черкасах не знають.

Віктор Миколенко, прокурор Черкаської області:

- Коли він був в реанімації, я його бачив!

- А були якісь сліди побоїв?

- Візуально, він був накритий, візуально я не бачив, але стан у нього був такий шоковий.

Дивно, як прокуратурі вдалося встановити факт насильства. Як зізнався обласний прокурор - у справі немає висновку судмедекспертизи про побиття. Втім, потерпілий прокурор вже місяць на лікарняному. Спершу лежав у нейрохірургії, сьогодні з охороною його перевели в VIP-палату урології. Розмовляти з хворим нам категорично заборонили.

- Уберіть камеру! Чи не чіпайте! Не треба мене знімати!

З яким діагнозом Руслана Олійника перевели в урологію, нам також не вдалося дізнатися. Заввідділенням пояснив - лікарська таємниця.

Віталій Шило, завідувач урологічним відділенням черкаської обласної лікарні:

- Сьогодні він отримує у нас лікування. Ну в урологічне відділення він переведений з такими діагнозом, який не пов'язаний з травмами, якщо вони були чи не були.

Поки Руслан Олійник перебуває на лікарняному, з роботи його звільнити не можуть. Хоча відповідне розпорядження вже видала Генпрокуратура.

Поділитись

Коментарі

Вгору